04.02.2019
★★★★★ Продавач-консултант в магазин Дика, Е.МИРОЛИО ЕАД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Продавач-консултант в магазин Дика
,,Е.Миролио “ ЕАД е водеща фирма в света на модата в производството на тъкани, прежди, плетива и конфекция .

Търси да назначи продавач- консултант за магазини  DIKA в гр.София.

Описание на длъжността и основни задължения :
- Посрещане и обслужване на клиентите в търговския обект.
- Приемане, подреждане и аранжиране на стоката

Предлагаме:
- Много добро заплащане с допълнително финансово стимулиране с определен процент от реализираните продажби
- Целодневна работа по график
- Изрядни трудови взаимоотношения, отговарящи на българското законодателство
- Професионална работна среда и атмосфера

Изисквания към опита, личностните качества и знания на кандидатите:
- Завършено средно образование
- Интерес и опит в областта на модата
- Гъвкавост, добри комуникативни умения и енергичност с ориентираност към клиентите и желание за постигане на високи резултати
- Отговорно отношение към работните задължения

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
Е.МИРОЛИО ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за Е.МИРОЛИО ЕАД
Всички обяви на Е.МИРОЛИО ЕАД