31.01.2019
★★★★★ МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБА НА РЕКЛАМНИ ПРОДУКТИ, ЕКСПРЕС ПРИНТ БГ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 850 до 1500 BGN (Нето)
МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБА НА РЕКЛАМНИ ПРОДУКТИ

ЕКСПРЕС ПРИНТ е компания предлагаща широк спектър от рекламни продукти и услуги. Затворили сме производствения цикъл с пълния набор от машини за печат, ламиниране, рязане, разкрой, както и такива за довършителни операции. Това ни позволява да постигнем пълен контрол над качеството, както и спазване на договорените срокове. Създаваме иновативен дизайн и предлагаме комплексни рекламни решения.

За офиса си в гр. София търсим проактивен и позитивен търговец, който да се присъедини към нашия екип, за да увеличи и разшири пазарния дял на нашите продукти и услуги.

ОТГОВОРНОСТИ:

- Привличане на нови клиенти и изграждане на ефективни и трайни отношения с тях;
- Установяване на индивидуалните нужди на всеки клиент и предлагане на комплексни решения;
- Извършване на регулярни проучвания на пазара;
- Участие в реализирането на планираните маркетингови кампании;
- Изготвяне на оферти, подготвяне на договори, фактури, ежемесечни отчети, справки и др.;
- Отговаря за спазване на срокове при обработката, окомплектоването и експедицията на клиентски поръчки;

ИЗИСКВАНИЯ:

- Опит в директните продажби;
- Ориентация към постигане на резултати;
- Комуникативност и умения за водене на преговори;
- Шофьорска книжка – категория „Б”;
- Владеене на чужд език е предимство;

УСЛОВИЯ НА РАБОТА:

- Постоянен трудов договор;
- Конкурентно възнаграждение, допълнителна бонусна система;
- Възможност за професионално развитие;
- Фирмени обучения - продуктови и търговски;
- Работа в екип от професионалисти.

Очакваме Вашите документи: подробна автобиография, актуална снимка и телефон за обратна връзка.

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Предоставените данни са защитени според ЗЗЛД и се използват само за целта на подбора.

Кандидатствай по тази обява
ЕКСПРЕС ПРИНТ БГ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЕКСПРЕС ПРИНТ БГ ЕООД
Всички обяви на ЕКСПРЕС ПРИНТ БГ ЕООД