05.02.2019
★★★ Оператор компютърна предпечатна подготовка, Кристиан Нейко 90 ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1200 BGN (Нето)
Оператор компютърна предпечатна подготовка
Описание и изисквания:

Изисквания:

- Опит на подобна позиция е предимство;
- Много добри познания в Adobe Illustrator, Photoshop, Corel draw;
- Не е задължително висше образование по печат, предпечат или дизайн;
- Добро владеене на Английски език.
- Отговорност към производствения процес.

Задължения:

- Подготовка и проверка на файлове за печат.
- Следене за качеството на отпечатаната продукция;
- Отговорност към работния процес;

Предлагаме:

- първоначано обучение в чужбина
- трудов договор на пълен работен ден или на 4 часа
- сигурна и добра стартова заплата
- адекватно повишаване на възнаграждението свързано с постигнатите резултати.

Необходими документи за кандидастване:

Автобиография

Одобрените кандидати трябва да представят копия на:

Трудова книжка
Диплом

Кандидатствай по тази обява
Кристиан Нейко 90 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Кристиан Нейко 90 ЕООД
Всички обяви на Кристиан Нейко 90 ЕООД