07.02.2019
★★★★★ Оперативен счетоводител, КАРА-КА ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София, ж.к Левски-Г,бл.45,магазин 3 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време
Оперативен счетоводител
Фирма Кара-Ка ООД, която се занимава с продажба на обков за дограма и врати,
търси да назначи в гр.София оперативен счетоводител .

Отговорности:
  •   Работа със складова програма и СРМ система.
  •   Обработване на финансово-счетоводни документи, протоколи за прихващане и споразумения с контрагенти;
  •   Своевременно обслужване на вносни и износни пратки, предвижване на документи към   митническите власти
  •   Следене на месечните отчети за разходи на търговските обекти от мрежата на фирмата
  •   Месечен анализ на разходите на ниво търговски обект
  •   Следене на отпуски, болнични на служителите, командировъчни
  •   Работа с доставчиците на комунални услуги
  •   Следене на плащания от клиенти и задължения към доставчици
  •   Изготвяне на периодични отчети и справки към главния счетоводител и подпомагане на дейността му;
Изисквания:

  •  Висше счетоводно образование по специалността.
  •  Професионален опит - 2години.
  •  Отлична компютърна грамотност – счетоводен софтуер, MS Office (Excel, Word).
  •  Креативност, организационни способности и умения за работа в екип.
  •  Готовност за пътуване из страната и водене на контрол и ревизии.

Ако предлаганата от нас позиция представлява интерес за Вас и считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография, придружена с Ваша актуална снимка.

Предлагаме:

1. Трудов договор, осигуровки.
2. Добри условия на труд.
3. Мобилен телефон.
4.Конкурентно възнаграждение.

Кандидатствай по тази обява
КАРА-КА ООД  Известие за нови обяви
Повече за КАРА-КА ООД
Всички обяви на КАРА-КА ООД