24.01.2019
Senior Graphic Designer, СОУШЪЛ ФРИЙКС ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време
Senior Graphic Designer
Social Freaks е единствената криейтив агенция в Пловдив с динамично развиващ се екип от специалисти. Във връзка с нови проекти търсим свежо попълнение в екипа си – PRO дизайнер. :)

Основни отговорности:

- Криейтив и дизайн за онлайн и офлайн кампании;
- Обработка на снимки и графични изображения, използване на художествени умения;
- Реализиране на предпечатна подготовка;
- Разработване и реализиране на дизайн за различни онлайн кампании и др.;
- Адаптиране на дизайн за разнообразни канали;

Изисквания:

- Средно или висше художествено образование в сферата на графичния дизайн;
- Професионален опит и портфолио – задължителни;
- Отлично владеене на: Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Adobe InDesign;
- Експлозивна креативност;
- Самостоятелност, самодисциплина и способност за работа по задание с крайни срокове;
- Талант и желание да се учи и развива, отношение към детайла;

Предимства:

- Опит в предпечатна подготовка;
- Опит като Social Media Designer или познания и опит в онлайн рекламата;
- Умения в писането на рекламни текстове за кампании;
- Опит с видео, мултимедия, анимация;
- HTML/CSS познания и опит при създаването на уеб проекти.

Какво предлагаме?

- Обучение, в което ще се запознаеш изцяло с процеса на създаване и реализиране на интегрирани кампании;
- Отлични условия на работа - вдъхновяваща офис среда и екип;
- Гъвкави работни условия и работно време;
- Възможност за кариерно развитие, професионално израстване и обучения;
- Бонусна система спрямо постигнатите резултати на екипа;
- Работа по предизвикателни и интересни проекти в различни браншове;

Очакваме Вашата автобиография, портфолио и какво Ви мотивира да работите с нас - в няколко изречения. Кандидатурите без портфолио няма да бъдат разглеждани. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Вашите данни ще се използват при стриктно спазване разпоредбите на Закона за защита на личните данни.

Кандидатствай по тази обява
СОУШЪЛ ФРИЙКС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СОУШЪЛ ФРИЙКС ЕООД
Всички обяви на СОУШЪЛ ФРИЙКС ЕООД