11.01.2019, Ref.#: SCF088
★★★★★ ПОМОЩНИК-СТОКОВЕД, КЛУБ 35 ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
ПОМОЩНИК-СТОКОВЕД
Във връзка с разширяване на своята дейност кафе-бар „CLUB 35” търси да назначи позитивна и отговорна личност за длъжността:

Отговорности за длъжността:

• Отчита паричните потоци, реализирани в заведението;
• Приема, проверява и завежда доставените стоки и отговаря за правилното им разпределяне и изписване от и към складовете;
• Отразява всички трансфери на стоки, пари, количества във вътрешнофирмен софтуер;
• Извършва ежедневни анализи и справки за реализираните стоки и продукти и наличностите в заведението;
• Участва пряко в ревизии на обекта, извършвани по график;
• Извършва ежедневни административни дейности, свързани с обработка на документи, изготвяне на справки и отчети;

Изисквания:

• Задължителен опит в бранша на заведения /клуб, дискотека, кафе-бар и други/ - минимум 1.5 години;
• Опит в работа със складови програми и софтуер за заведения;
• Отлично познаване на алкохолни грамажи, рецепти, кухня и други специфични за бранша продукти и услуги;
• Образование – средно или средно специално;
• Добри комуникативни умения;
• Способност за вземане на навременни и адекватни решения, в условията на димамична среда.
• Настойчивост и последователност;
• Проява на решителност и лоялност;

Ние ви предлагаме:

• Много добри условия на труд в млад, енергичен и амбициозен екип;
• Гъвкаво работно място с месторабота - Студентски град;
• Работа в престижна фирма с изградени стандарти на взаимоотношения, както с клиенти, така и със служителите;
• Постоянен и дългосрочен ангажимент;
• Позиция с мотивиращо стартово възнаграждение плюс допълнителни социални придобивки;

Допълнителна информация:

• За повече информация може да позвъните на телефони 0886 18 08 73 и 0884 90 00 16, или да ни посетите на адрес: ж.к.Студентски град, ул. Йордан Йосифов 16, до бл.35.

Ако в нашето предложениет сте открили своето работно място и бихте искали да се присъедините към екипа на „Клуб 35” ЕООД, моля изпратете актуална автобиография като посочите референтен номер на обявата, за която кандидатствате.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Конфиденциалността на кандидатите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
КЛУБ 35 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за КЛУБ 35 ЕООД
Всички обяви на КЛУБ 35 ЕООД