11.01.2019
★★★★★ КОНСУЛТАНТИ ПРОДАЖБИ НА ДРЕБНО В СТРОИТЕЛЕН ХИПЕРМАРКЕТ, ТЕМАКС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Месторабота София, кв. Горубляне; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти
КОНСУЛТАНТИ ПРОДАЖБИ НА ДРЕБНО В СТРОИТЕЛЕН ХИПЕРМАРКЕТ
Верига строителни хипермаркети ТеМакс, представени в редица градове в България, развиващи търговия на дребно със строителни материали, стоки за дома, бита и градината, търси да назначи опитни консултанти продажби на дребно при много атрактивни работни условия в новоткрития строителен хипермаркет ТеМакс в град София. Консултантите продажби на дребно са разпределени по сектори: баня, градина, домашен текстил, ел. машинки и инструменти, ВиК, бои и лакове и други.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА:

- Професионален подход, компетентно и вежливо обслужване и консултиране на клиентите;
- Познаване на специфичните характеристики на предлаганите стоки по сектори;
- Запознаване на клиентите с действащите промоционалните кампании;
- Поддържане на подредба на стоките в съответния сектор на търговския обект;
- Отлично умение да презентира стоките и продуктовото многообразие в магазина;
- Спазване на вътрешно-фирмените правила и колегиалност;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Професионален опит в областта на търговията е предимство;
- Приветливо излъчване и добри комуникационни умения;
- Завършено средно образование;
- Добра компютърна грамотност;
- Мотивация за работа и реализиране на продажби;
- Организираност и настойчивост;
- Умения за работа в екип;

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
- МНОГО АТРАКТИВНО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ И ДОПЪЛНИТЕЛНО БОНУСИРАНЕ;
- много добра работна среда в интригуващо и динамично развиващо се дружество;
- възможност за кариерно развитие и придобиване на богат професионален опит;
- постоянно работно място в кв. Горубляне, гр. София;

Ако проявявате интерес към предложената от нас позиция и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля да изпратите автобиография и снимка.
Контакт ще бъде осъществен с одобрените по документи кандидати, които ще бъдат поканени на интервю-събеседване.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани, съгласно изискванията на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за нуждите на подбора.

Кандидатствай по тази обява
ТЕМАКС БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ТЕМАКС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ТЕМАКС БЪЛГАРИЯ ЕООД