11.01.2019
★★★★★ КАСИЕР ОБСЛУЖВАЩ КЛИЕНТИ В СТРОИТЕЛЕН ХИПЕРМАРКЕТ, ТЕМАКС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Месторабота София, кв. Горубляне; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
КАСИЕР ОБСЛУЖВАЩ КЛИЕНТИ В СТРОИТЕЛЕН ХИПЕРМАРКЕТ
ИНФОРМАЦИЯ ЗА РАБОТОДАТЕЛЯ:

Верига строителни хипермаркети ТеМакс, представени в редица градове в България, развиващи търговия на дребно със строителни материали, стоки за дома, бита и градината, търси да назначи служители на позиция касиер обслужващ клиенти, приемащи разплащания в брой, с банкови карти и платежни нареждания от клиенти, в новоткрития строителен хипермаркет ТеМакс в град София при много атрактивни работни условия.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА:
- Вежливо, коректно и бързо обслужване на клиентите при разплащане на стоките на каса в брой, с банкови карти или с платежно нареждане по банков път;
- Издаване и предаване на клиентите на фактури, фискални бонове, разплащателни бележки и др. документи след извършване на платежни транзакции;
- Подготвяне на ценни пратки с описи на банкнотите за предаване на инкасови екипи в края на работния ден;
- Ежедневно водене на касова книга за работната каса, междинни отчитания и трансфер на парични средства към главен касиер на търговския обект;
- Отговорност за поверените парични средства;
- Внимание и прецизност при боравене с паричните средства, регистрирането на извършените продажби и издаване на съпътстващите документи;
- Спазване на вътрешно-фирмените правила, колегиалност;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

Предходен опит минимум 1 година (в търговска верига е предимство).

Подходящо образование;

Компютърна грамотност – работа с MS Office и MS Excel, опит при работа със складови програми;

Старание, организираност и прецизност при изпълнение на служебните задължения;

Приветливо излъчване и отлични комуникационни умения;

Инициативност и креативност;

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

Отлично възнаграждение и отлични работни условия;

Много добра работна среда сред млад екип в интригуваща и динамична търговска компания;

Възможност за развитие и придобиване на богат професионален опит;

Ако проявявате интерес към предложената от нас позиция и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля да изпратите подробна автобиография, снимка и при наличие препоръки от предходни работодатели.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани, съгласно изискванията на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за нуждите на подбора. Контакт ще бъде осъществен с одобрените по документи кандидати, които ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
ТЕМАКС БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ТЕМАКС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ТЕМАКС БЪЛГАРИЯ ЕООД