11.01.2019, Ref.#: BR-PR
★★★★★ БРОКЕР НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, ПРОМАРКЕТ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 800 до 1600 BGN (Бруто)
БРОКЕР НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
Верига магазини за хранителни стоки Промаркет в гр.София търси специалисти за позицията :

Изисквания към кандидатите:

- Минимум 2г. стаж на подобна позиция
- Търговски нюх
- Комуникативност, дипломатичност, гъвкавост
- Висше образованиe
- Компютърна , професионална и правна грамотност
- Щофьорска книжка

Задължения:

- Изготвяне и сключване на договори за наем
- Проучване и анализиране на пазара за недвижими имоти
- Провеждане на срещи и преговори с клиенти
- Подбор и презентация на оферти
- Организиране и провеждане на огледи
- Намиране на нови обекти

Ние предлагаме:

- Заплата - 800лв + хонорар в размер на 1000лв за всяка сключена сделка
- Възможност за кариерно развитие и работа в екип с опитни специалисти

Ако в нашето предложение сте открили своето работно място, моля изпратете актуална автобиография. Конфиденциалността на кандидатите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ПРОМАРКЕТ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ПРОМАРКЕТ ООД
Всички обяви на ПРОМАРКЕТ ООД