11.01.2019, Ref.#: SD08
★★★★★ Инженер, конструктор на микропроцесорни системи, С.Д. ДИЗАЙН ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Инженер, конструктор на микропроцесорни системи
„С.Д. Дизайн ” ООД е компания, която разработва, произвежда, продава и поддържа богата гама от електронни изделия - касови апарати с фискална памет и принтери, POS устройства, електромери и др. Дружеството е част от Консорциум ИНКОТЕКС ГРУП, който е с дългогодишна история на пазара в областта на разработката, производството и продажбата на електронни изделия.
Дружеството търси да назначи: Инженер конструктор на микропроцесорни системи, който да отговаря на следните изисквания:

• Висше техническо образование - в областта на електрониката и
електротехниката;
• Опит в проектиране и разработка на електронни устройства или предишен
опит на подобна позиция е предимство;
• Отлични познания по схемотехника;
• Опит в работата с Altium Designer е предимство;
• Опит в програмиране на микроконтролери (SPI, UART, TIMERS, LCD, etc.) е предимство;
• Знания и умения в език за програмиране- Асемблер и Си е предимство;
• Умения за работа с техническа документация, спецификации и стандарти;
• Прецизност, лоялност, отговорност и ефективност при изпълнение на
поставените задачи;
• Отзивчивост и умение за работа в екип.

Описание на длъжността:

• Създава и тества проектни решения, свързани с изделията, разработвани
от „С. Д. Дизайн” ООД;
• Участва в изготвяне на конструктивна документация на нови изделия;
• Разработва, тества и участва във процеса по внедряване в
производството на нови изделия;
• Проектира и изработва тестово технологично оборудване;
• Разработва програми от ниско ниво за оживяване на решенията;
• Извършва сервизното обслужване като анализира и отстранява
възникналите проблеми в изделията;
• Работа с компютър, поялник, измервателна апаратура, токозахранващи устройства.

Компанията предлага:

• Мотивиращо възнаграждение;
• Трудови отношения, които отговарят на Българското Законодателство;
• Безсрочен трудов договор /пълен работен ден/;
• Отлични условия за работа в динамична среда на стабилна и бързо развиваща се компания
• Работа във високо професионален екип;
• Въвеждащо фирмено обучение;
• Възможност за приофесионална реализация и развитие при показани добри резултати.

Документи за кандидатстване:

• Автобиография;
• Актуална снимка
• Мотивационно писмо

Месторабота: гр. София/ България

Ако това е търсената от Ваc позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашето CV и мотивационно писмо .
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и при всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица. Можете по всяко време да упражните правата си свързани с личните Ви данни, в това число правото Ви на информираност, правото на достъп, на изменение, на ограничаване и правото да бъдете „забравени” – да бъдат изтрити личните Ви данни. Изпращайки кандидатурата си, Вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните Ви данни за целите на подбора.

Кандидатствай по тази обява
С.Д. ДИЗАЙН ООД  Известие за нови обяви
Повече за С.Д. ДИЗАЙН ООД
Всички обяви на С.Д. ДИЗАЙН ООД