11.01.2019, Ref.#: ORG SKA 19
★★★ МЪРЧАНДАЙЗЕР, ОРГАХИМ АД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време
МЪРЧАНДАЙЗЕР
Във връзка с окомплектоване на екипа си фирмата търси да назначи подходящ кандидат на длъжността:

МЪРЧАНДАЙЗЕР в хипермаркет Praktiker, Враца

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Детайлно познава продуктовия каталог на дружеството и консултира клиентите относно свойствата, характеристиките и преимуществата на продуктите;
• Участва в организацията и реализирането на промоционални акции и демонстрации на територията на хипермаркета;
• Следи за наличността, външния вид и техническото обозначаване на стоките и мострите в хипермаркета;
• Поддържа добрата визуализация на продуктите и стандартите за подреждането и излагането им;
• Следи за коректността на етикетите в магазините;
• Стреми се да увеличи процентните дяловете от рафта и втори точки, заемани от продукти на дружеството.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Реален трудов договор и осигуровки върху цялата заплата;
• Изплащане на заплатата на 1во число от месеца, следващ отработения;
• Увеличение на основната заплата след изтичане на изпитателния срок;
• Бонусна система в сила от първия месец;
• Ваучери за храна в размер на 60 лв./месец
• Подаръчни ваучери за Великден и Коледа в размер на 60 лв.;
• 200 лв. за лекарства и 120 лв. за зъболечение на година;
• Преференциални цени за корпоративни SIM карти за лично ползване;
• Карта за спорт, чийто абонамент се плаща от работодателя;
• Закупуване на фирмени продукти с отстъпка;
• Карти с отстъпки за пазаруване в Зора, Метро, Мr. Bricolage, Joy Optics, Петрол и др.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Опит на подобна позиция (мърчандайзер, промоутър, др.), работа във вериги строителни хипермаркети и/или в търговията с лаково бояджийски продукти ще се счита за сериозно предимство;
• Добри компютърни умения (MS Office);
• Отлични комуникативни умения, ориентираност към клиента;
• Отговорност и самодисциплина.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Актуална автобиография;
• Препоръки (ако има такива).

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Оргахим“ АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Кандидатствай по тази обява
ОРГАХИМ АД  Известие за нови обяви
Повече за ОРГАХИМ АД
Всички обяви на ОРГАХИМ АД