11.01.2019, Ref.#: OP0709
★★★★★ ОПЕРАТОР НА МАШИНИ за ПРОИЗВОДСТВО на ПЕЛЕТИ, САМКОВ ИНВЕСТ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Самоков; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1200 до 1500 BGN (Бруто)
ОПЕРАТОР НА МАШИНИ за ПРОИЗВОДСТВО на ПЕЛЕТИ
І. ИЗИСКВАНИЯ

1. ОТНОСНО КВАЛИФИКАЦИЯТА НА КАНДИДАТИТЕ
- ЗАВЪРШЕНО СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ;
- Техническите познания за машините и съоръженията в дървообработваща или друга промишленост са ПРЕДИМСТВО;
- Да притежават завишени критерии за качество, точност и прецизност;

2. ОТНОСНО ЛИЧНОСТТА НА КАНДИДАТАТИТЕ:
- Да има ТРАЙНИ НАГЛАСИ за работа на подобна позиция;
- Да е амбициозен, отговорен и дисциплиниран;
- Да умее да работи в екип;
- Да има добри умения за адаптация и работа в динамична среда;

ІІ. ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Да участва активно в производството на пелети;
- Да контролира и поддържа в оптимален режим работата на машините;
- Да участва в поддръжката на съоръжението;
- Да спазва технологичните процеси в производството на пелети;
- Да използване рационално и по предназначение предоставените консумативи и материали;
- Да отговаря за поверените му инструменти;
- Да използва необходимите лични предпазни средства и спазва всички изисквания във връзка с охраната на труда и противопожарната защита;
- Да почиства работното си място след приключване на смяната.

ІІІ. ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Много добро възнаграждение, в зависимост от постиженията
- Работа във фирма, която вярва, че ХОРАТА СА НАЙ- ГОЛЕМИЯТ И КАПИТАЛ;
- Добри условия на труд;
- Двусменен режим на работа по график;
- Постоянен Трудов Договор и Осигуровки;
- Възможности за развитие.

Кандидатствай по тази обява
САМКОВ ИНВЕСТ ООД  Известие за нови обяви
Повече за САМКОВ ИНВЕСТ ООД
Всички обяви на САМКОВ ИНВЕСТ ООД