10.01.2019
Гледач на коне, ФОНДАЦИЯ АР СОФИЯ
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1000 до 1300 BGN (Бруто)
Гледач на коне
Фондация "АР София" търси човек или семейство за грижа за коне и магарета.

Основни задължения:

• Хранене и обгрижване на животните;
• Почистване и поддръжка на местата за хранене и почивка на животните

Изисквания:

• Не държим на опит, но доброто отношение към животните е задължително;
• Диплом за завършено средно образование (или по-висока степен);
• Добра мотивация и сериозно отношение към поставените задачи;
• Свидетелство за управление на МПС;
• Владеенето на Английски или Немски език е предимство

Какво предлагаме:

• Трудов договор, съобразен с българското законодателство;
• Перфектното работно място за хора, обичащи животните и природата;
• Възможности за обучения;
• Конкурентно заплащане

Кандидатствай по тази обява
ФОНДАЦИЯ АР СОФИЯ  Известие за нови обяви
Повече за ФОНДАЦИЯ АР СОФИЯ
Всички обяви на ФОНДАЦИЯ АР СОФИЯ