10.01.2019
★★★★★ Шивач/ка, РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1030 до 1300 BGN (Бруто)
Шивач/ка
REMIX е най-големият онлайн магазин за дрехи и аксесоари втора употреба, винтидж модели и нови маркови попадения на световни марки и дизайнери. Поради разрастване обема на работа, търсим да назначим служители на позицията „Шивач/ка“.

Месторабота: бул. „Цариградско шосе“ - има организиран транспорт от и до метростанция "Интер Експо Център".

Работно време: от 8:00 до 17:00 ч. от понеделник до петък.

Основни задължения:
- Репаратура на дрехи от всички категории (якета, рокли, ризи, палта, панталони и други);
- Спазване на стандартите за качество.

Изисквания:
- Предишен опит в ателие за корекция на дрехи и/или във фирми, изработващи тежка конфекция (якета, сака, палта);
- Работа на права и специална шевна машина;
- Отговорност към работата, лоялност, бързина, сръчност.

С предимство ще се разглеждат кандидатите:
- Притежаващи техническо образование в сферата на облеклата;
- Които са работили с дрехи и текстилни материали.

Ние ви предлагаме:
- Постоянна работа на трудов договор и пълен работен ден;
- Много добро възнаграждение и мотивиращ социален пакет;
- Възможност за развитие;
- Работа в позитивен и млад екип.

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография. Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на стриктна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Дружеството обработва личните данни на кандидати за работа единствено с цел извършване на подбор за обявената свободна позиция.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД  Известие за нови обяви
Повече за РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД
Всички обяви на РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД