10.01.2019, Ref.#: PLO01/2018
★★★★★ Консултант образователни програми, ИНТЕГРАЛ - ОБРАЗОВАТЕЛНИ ПРОГРАМИ ООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време
Консултант образователни програми

Интересувате ли се от работа с клиенти в бързоразвиващата се сфера на образованието?
Искате ли да градите кариера, помагайки на млади хора да учат и да се развиват в чужбина?
Интересувате ли се от постигане на високи цели в приятна работна среда и от добро възнаграждение?

Интеграл Образователни програми има предложение за Вас:

Търсим Консултант образователни програми, който:

- Може да приоритизира задачите си по множество проекти
- Има желание за работа с потенциални клиенти и търсене на нови
- Предлага високо ниво на обслужване на клиентите през целия процес по кандидатстване, прием и заминаване в чужбина
- Има желание за бизнес пътувания в страната и чужбина.

Ние предлагаме:

- Възможност за работа с млади и амбициозни клиенти
- Комуникация с образователни организации от Европа и САЩ
- Работа в млад и енергичен екип
- Възможност за пътувания в страната и чужбина
- Добро възнаграждение и бонусна схема
- Фирмени обучения и курсове за повишаване на квалификацията

Изисквания към кандидатите:

- Вие сте силно мотивирани за постигане на отлични резултати в бързо променяща се и динамична среда
- Имате висше образование и владеете отлично английски език. Владеенето на немски език е предимство.
- Притежавате способност за работа под напрежение и спазване на кратки срокове
- Може да работите в динамичен екип с множество отдели и хора.
- Владеете програмите на Microsoft Office
- Притежавате шофьорска книжка и сте активен шофьор

НАШАТА КОМПАНИЯ

Интеграл Образователни програми е водеща международна компания с над 26 години опит в предлагането на консултантски услуги в областта на образованието в чужбина. Партнира си с над 200 елитни европейски университета, 300 езикови центъра и 100 средни училища. Всяка година ние изпращаме хиляди ученици и студенти в желаната образователна дестинация в Европа и Америка.
Имаме офиси в България, Румъния, Хърватия, Албания и Словения.

ИНТЕГРАЛ - ОБРАЗОВАТЕЛНИ ПРОГРАМИ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ИНТЕГРАЛ - ОБРАЗОВАТЕЛНИ ПРОГРАМИ ООД
Всички обяви на ИНТЕГРАЛ - ОБРАЗОВАТЕЛНИ ПРОГРАМИ ООД