10.01.2019
★★★★★ Специалист ТРЗ и личен състав, МАЙ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти
Специалист ТРЗ и личен състав
„Умами“ и "Икигай" са бързо развиваща се верига японски ресторанти на топ локации в София.

Във връзка с развитието на дейността ни,търсим високо отговорна и мотивирана личност за позицията:

Основни отговорности за длъжността:

- Администриране на работни заплати.
- Изготвяне на документация, свързана с назначаване, прекратяване и преназначаване на
служители.
- Ежедневна работа с MS Office.
- Проверка и изготвяне на работни графици на служителите по обекти.
- Изготвяне на служебни бележки, справки и други документи, свързани с трудовото
правоотношение.

Необходими познания и опит:

- Икономическо образование.
- Предишен опит на подобна позиция поне една година.
- Познания и умения за прилагане на Кодекса на Труда, Кодекса на Социалното осигуряване,
както и други нормативни актове, свързани с извършваната дейност..
- Отлични компютърна грамотност за работа с MS Office пакет.
- Отлични комуникативни умения.
- Аналитичност, отговорност и коректно отношение към работата.
- Силна мотивация и умения за работа в стресови ситуации, както и за работа в екип.

Ние предлагаме:

- Фирмено обучение.
- Предизвикателна работа в бързо развиваща се компания.
- Трудов договор.
- Отлично възнаграждение.
- Възможност за професионално развитие.
- Работа в млад и динамичен екип.

Ако разпознавате себе си в горните изисквания, моля изпратете ни Вашата актуална автобиография.

ВСИЧКИ ДОКУМЕНТИ ЩЕ БЪДАТ РАЗГЛЕДАНИ ПРИ ПЪЛНА КОНФИДЕНЦИАЛНОСТ, СЪГЛАСНО ЗЗЛД.
ПРЕДОСТАВЕНАТА ОТ ВАС ИНФОРМАЦИЯ Е ЛИЧНА И ЩЕ БЪДЕ ЗАЩИТЕНА.
ПО ОТНОШЕНИЕ НА GDPR 2016/679 ДАВАТЕ СЪГЛАСИЕТО СИ ЛИЧНИТЕ ДАННИ, ВКЛЮЧЕНИ В АВТОБИОГРАФИЯТА / РЕЗЮМЕТО / МОТИВАЦИОННОТО ПИСМО, ДА БЪДАТ ОБРАБОТЕНИ ЗА ЦЕЛИТЕ НА ПОДБОРА В КОМПАНИЯТА.

Кандидатствай по тази обява
МАЙ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МАЙ ЕООД
Всички обяви на МАЙ ЕООД