10.01.2019
★★★★★ ЕКСПЕРТ ТРЗ и ЧР, Ай Ви Би ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
ЕКСПЕРТ ТРЗ и ЧР
Ако имате опит и желаете да продължите своята кариера в сферата на ТРЗ и ЧР, ние имаме интересно предложение за Вас. IVB е консултантска компания в областта на управление на човешките ресурси и подбор на персонал. Ние търсим за наш клиент – модерна и динамично развиваща се компания в сферата на производството на храни – мотивиран професионалист за позицията: „ЕКСПЕРТ ТРЗ и ЧР“

КАКВИ ЩЕ СА ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ?

  • Отговаряте за цялостната дейност по администриране на персонала и изготвяне на заплатите в компанията;

  • Водите регистъра на персонала в електронен вид в съответния софтуер и поддръжате личните папки на всички служители в съответствие с изискванията на българското законодателство;

  • Изготвяте трудови и граждански договори, допълнителни споразумения и други документи във връзка с ползването на всички видове отпуски, както и за прекратяване на трудовите правоотношения и в частност пенсиониране;

  • Изготвяте справки, отчети, служебни бележки, удостоверения, декларации и други документи, свързани с управление на персонала;

  • Изчислявате дължимите осигурителни вноски и данъци, изготвяте заплатите на служителите, ведомости за заплати, рекапитулации и други във връзка с начисляването на заплатите на персонала;

  • Съдействате за реализация на мерки за справяне с незадоволително изпълнение на работата, с нарушения на трудовата дисциплина и с оплаквания на служителите;

  • Извършвате регистрации в НАП;

  • Участвате в цялостния процес по подбор на персонал – публикуване на обяви, предварително селектиране на кандидати по документи, интервюиране и оценка на кандидатите.

КАКВО Е НЕОБХОДИМО ДА ПРИТЕЖАВАТЕ КАТО УМЕНИЯ И КОМПЕТЕНЦИИ?

  • Висше икономическо образование;
  • Професионален опит: минимум 3 години опит в областта на труд и работна заплата и управление на човешките ресурси;

  • Компютърна грамотност – MS Office, специализиран софтуер за обработка на заплати;
  • Отлични познания в областта на трудовото и осигурително законодателство;

  • Умения за приоритизиране на работните задачи и спазване на срокове.

ВАШИТЕ КОМПЕТЕНЦИИ:

  • Организираност и изпълнителност;

  • Отлични комуникативни умения и способност за работа в екип;

  • Отговорност, коректност, лоялност и строга конфиденциалност.

КАКВО МОЖЕТЕ ДА ОЧАКВАТЕ?

  • Трудов договор;

  • Твърдо възнаграждение;

  • Стандартно работно време;

  • Възможности за дългосрочна професионална реализация;

  • Отлични условия на труд, работа в малък и сплотен екип от професионалисти.

Всички кандидатури ще се разглеждат строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД и единствено за целите на настоящия подбор. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

"АЙ ВИ БИ" ЕООД е агенция за управление на човешките ресурси и подбор на персонал – регистрирана при "Министерство на труда и социалната политика" под № 2025 от 08.04.2016 г., да извършва посредническа дейност по наемане на работа за Република България с безсрочна регистрация.
Личните данни, които предоставяте чрез своята кандидатура се обработват единствено за целите на подбора за обявената позиция.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
Ай Ви Би ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Ай Ви Би ЕООД
Всички обяви на Ай Ви Би ЕООД