10.01.2019, Ref.#: АД_1/19
★★★★★ ТЕХНИЧЕСКИ/АДМИНИСТРАТИВЕН ОФИС ОРГАНИЗАТОР, Мултивак България ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
ТЕХНИЧЕСКИ/АДМИНИСТРАТИВЕН ОФИС ОРГАНИЗАТОР
МУЛТИВАК е първокласен доставчик на опаковъчни решения и световен лидер във вакуум- опаковането. Опаковъчни машини МУЛТИВАК са инсталирани в повече от 140 държави в света. МУЛТИВАК има над 85 дъщерни компании по света с повече от 6100служители. Компанията присъства на българския пазар над 23 години. МУЛТИВАК регистрира собствена дъщерна компания „Мултивак България“ ЕООД в София през 2008 г. Във връзка с разширяване на дейността си, компанията търси да назначи

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ

- Посреща и настанява клиенти;
- Приема и пренасочва входящи телефонни обаждания и запитвания по електронната поща;
- Организира и обезпечава заявките за офис материали и консумативи;
- Работи с различни доставчици на услуги и контролира качеството на услугите;
- Съдейства на колегите при възникнали общи административни въпроси;
- Приема и изпраща писма и пратки към клиенти и контрагенти на компанията;
- Следи за техническото състояние на използваната офис техника;
- Съдейства на отделите за организирането и провеждането на различни фирмени събития - обучения, изложения.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ

- Позитивна и приветлива личност, спретната и организирана;
- Висше или средно образование;
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
- Проактивност и инициативност в процеса на работа;
- Отлични организационни умения, способност за степенуване и разпределение на поставените задачи;
- Добър писмен и говорим английски език;
- Много добра компютърна грамотност - MS Office;
- Умения за работа в екип.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА

- Да бъдете част от интернационална компания световен лидер в областта си;
- Много добри условия на работа в екип от професионалисти;
- Конкурентно възнаграждение;
- Въвеждащо обучение;
- Възможност за развитие.

Компанията дава възможност за лична изява в разрастваща се мултинационална компания. Перспективата е до там, до където човек иска да развие себе си и позицията. Зад вас стои опитен екип в България и целия опит на Мултивак от 1961 година до днес.

Ако проявявате интерес, моля изпратете кратко мотивационно писмо и CV чрез формата за кандидатстване. Моля посочете възможен срок за започване на работа и очаквано възнаграждение.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

Уведомяваме Ви, че данните които ни предоставяте се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.
Съгласие за обработка на данни в процеса подбора съгласно общия регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
Мултивак България ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Мултивак България ЕООД
Всички обяви на Мултивак България ЕООД