09.01.2019, Ref.#: ZGS
★★★★★ ЗАМЕСТНИК ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ, МАКСТЕЛ ООД
Месторабота София, гр. София, кв. Хладилника, ул. Сребърна № 21, Алагон Бизнес Център, ет. 2. (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време
ЗАМЕСТНИК ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
МАКСТЕЛ ООД е водеща компания в областта на проектирането и изграждането, вноса и дистрибуцията на системи за видеонаблюдение и охрана, контрол на достъпа и комуникации. GPS системи за управление на автопарк и LED осветление. Доставка и сервиз на банкнотоброячни и монетоброячни машини.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше икономическо образование, специалност “ Счетоводство и контрол” или “Финанси”,
степен магистър;
• Опит, като заместник главен счетоводител или друга длъжност във финансово счетоводен отдел над 5 години;
• Познания в областта на българското данъчно и трудово законодателство;
• Владеене на MS Office (Word, Excel) и специализирани счетоводни софтуери;
• Владеенето на английски език е предимство;
• Отлично познаване на НСС, МСС, данъчното и трудово законодателство в България;
• Аналитично мислене и умения за работа в екип;
• Организирана, отговорна и комуникативна личност;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Осъществява счетоводната политика на фирмата;
• Изготвя финансово счетоводни отчети;
• Организация и контрол на паричните средства;
• Счетоводно приключване и данъчно планиране;
• Организация на оперативната счетоводна дейност на компанията;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Отлични условия на труд;
• Атрактивно възнаграждение;
• Възможност за изява и професионално развитие;
• Предизвикателна работа в престижна компания;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
• Автобиография на български език;
• Мотивационно писмо на български език;
• Актуална снимка;

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
Моля, обърнете внимание, че на интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати, предоставили пълния комплект от документи!

Кандидатствай по тази обява
МАКСТЕЛ ООД  Известие за нови обяви
Повече за МАКСТЕЛ ООД
Всички обяви на МАКСТЕЛ ООД