08.01.2019, Ref.#: ОА_1/19
★★★★★ ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ, МУЛТИВАК БЪЛГАРИЯ ПРОДАКШЪН ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
MULTIVAC е първокласен доставчик на опаковъчни решения и световен лидер във вакуум- опаковането. Опаковъчни машини MULTIVAC са инсталирани в повече от 140 държави в света. MULTIVAC има над 85 дъщерни компании по света с повече от 6100 служители. Компанията присъства на Българския пазар над 23 години и определя теденциите в своята област.

Във връзка с разширяване на дейността си, компанията търси да назначи мотиваран и позитивен специалист за позицията

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА

- Работи в SAP - текущо осчетоводяване на първични документи, банкови извлечения, обработка на данни;
- Подготовяне на формуляри и отчети за ГД декларации;
- Обработване на финансово-счетоводни документи, протоколи за прихващане и споразумения с контрагенти;
- Изготвяне на оборотни ведомости, извлечения и справки от аналитични сметки;
- Следене на плащания от клиенти и задължения към доставчици;
- Създаване, класиране на стокови разписки, фактури;
- Контрол на цялостния процес по изготвянето на интрастат декларациите;
- Изготвяне на дневници по интрастат;
- Изготвяне на периодични отчети и справки към главния счетоводител и подпомагане на дейността му;
- Осчетоводяване на банкови и касови плащания;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ

- Висше икономическо образование - счетоводство и контрол;
- Опит като оперативен счетоводител над 1 години;
- Прецизност, внимание към детайла;
- Проактивност и инициативност в процеса на работа;
- Умения за лична организираност и разпределение на времето;
- Добър писмен и говорим английски език;
- Компютърна грамотност – MS Office, Internet;
- Предишен опит със SAP ще се счита за предимство;
- Умения за работа в екип.

КОМПАНИЯТА ВИ ПРЕДЛАГА

- Да бъдете част от развиваща се Немска компания изграждаща дългосрочни взаимоотношения със своите служители;
- Въвеждащо обучение спрямо спецификата на работния процес;
- Възможност за лична изява с висока степен на самостоятелност;
- Отлични условия и среда на работа в екип от професионалисти;
- Съвременен подход и отношение към служителите;
- Модерна материално техническа база;

Ако проявявате интерес, моля изпратете CV чрез формата за кандидатстване, като посочете възможен срок за започване на работа и очаквано възнаграждение.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

Уведомяваме Ви, че данните които ни предоставяте се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.
Съгласие за обработка на данни в процеса подбора съгласно общия регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
МУЛТИВАК БЪЛГАРИЯ ПРОДАКШЪН ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МУЛТИВАК БЪЛГАРИЯ ПРОДАКШЪН ЕООД
Всички обяви на МУЛТИВАК БЪЛГАРИЯ ПРОДАКШЪН ЕООД