08.01.2019
ИНЖЕНЕР ХИМИК, Унипак АД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Павликени; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
ИНЖЕНЕР ХИМИК
УНИПАК АД гр.Павликени е една от най-големите фирми в България, специализирана в производството на опаковки от картон и микровелпапе. Дружеството е производител на каширано алуминиево фолио и на гъвкави флексопечатни опаковки.

За нуждите на компанията търсим да назначим специалист в химическото производство: ИНЖЕНЕР ХИМИК

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
участва в поцеса на проучване, разработване и тестване на суровини, материали и нови продукти
извършва анализи на проби /продукти/. Отговаря за достоверността на същите и за направените заключения
подпомага ефективното протичане на технологичните процеси в производството, дава указания за методите на работа, последователността на операциите и контрола на тяхното изпълнение
участва при внедряване на нови изделия или технологии, ново оборудване
разработва предложения за усъвършенстване на технологичното равнище на производството

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
висше образование:
химични технологии, органична химия
инженер – химик

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
трудов договор, пълни осигуровки
редовно месечно заплащане
заплата: над 1000 лв
переспективи за развитие в голям и динамичен екип

Ако проявявате интерес към позицията, изпратете CV.
Ще се свържем само с кандидатите, одобрени по документи.

Предоставените данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

Кандидатствай по тази обява
Унипак АД  Известие за нови обяви
Повече за Унипак АД
Всички обяви на Унипак АД