08.01.2019
★★★★★ ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК „ОНЛАЙН ТЪРГОВИЯ“, БИТТЕЛ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив, ул. "Нестор Абаджиев" 13 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

станете част от екипа ни!

Биттел е водеща българска компания с основна дейност внос и дистрибуция на климатична техника, мебели за дома и офиса, домофонни системи, дронове, системи за контрол на достъп и телекомуникационно оборудване. Компанията е представител и вносител на световните марки Panasonic, Gigaset, Alcatel, Nippon, Cobra, Daikin, Carmen и други.

ВЪВ ВРЪЗКА С РАЗШИРЕНИЕТО НА ДЕЙНОСТТА НА КОМПАНИЯТА, БИТТЕЛ ТЪРСИ

ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК „ОНЛАЙН ТЪРГОВИЯ“

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:

  1. Своевременното обновяване на информацията на сайтовете на компанията;
  2. Подреждане и качване на продуктите в сайта;
  3. Писане на увлекателни и интересни описания на продуктите на български;
  4. Писане на рекламни текстове и статии;
  5. Поддръжка на профилите на онлайн магазините и социалните мрежи на компанията (Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, YouTube и др.).

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:

  1. Отлично владеене на писмен български (английски е предимство);
  2. Опит в работата с админ панел на онлайн магазин е предимство;
  3. Отлична компютърна грамотност;
  4. Способност за планиране и самостоятелно организиране на дейността;
  5. Творческо мислене, креативност и инициативност.

ПРЕДЛАГАМЕ:

  1. Коректни трудови отношения ;
  2. Работа в млад и динамичен екип;
  3. Модерна и иновативна работна среда;
  4. Възможност за професионално развитие;
  5. Мотивиращо заплащане;
  6. Субсидурана карта за спорт Спортни инициативи;
  7. Карти с преференциални условия в търговски обекти и др.;
  8. Безплатни годишни медицински изследвания;
  9. Удобно работно време с почивни дни събота и неделя, както и официалните празници;
  10. Служебен паркинг.

Кандидатствай по тази обява
БИТТЕЛ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за БИТТЕЛ ЕООД
Всички обяви на БИТТЕЛ ЕООД