07.01.2019, Ref.#: RES_RDQC_01
★★★ СТАРШИ ЛАБОРАНТ /ЕКСПЕРТ MSDS/, ОРГАХИМ АД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Русе; Постоянна работа; Пълно работно време
СТАРШИ ЛАБОРАНТ /ЕКСПЕРТ MSDS/
Във връзка с разширяване на дейността си, фирмата търси да назначи подходящ кандидат на длъжността:

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
  • Да подготвя на качествени технически документи на база ISO стандарти;
  • Да познава REACH регулация, подготвяне на MSDS (SDS) на софтуерна програма;
  • Да познава CLP регулация, подготвяне на етикети;
  • Да познава ADR регулация;
  • Да следи законови и нормативни EU-изисквания.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
  • Висше химическо образование, степен Бакалавър / Магистър;
  • Владеене на технически английски език (Intermediate-B1, B2, Advanced-C1);
  • Умения за работ с MS Excel и специализиран софтуер;
  • Стажът и допълнително придобити сертификати по ISO стандарти и EU-изисквания, се счита за сериозно предимство.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
  • Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки;
  • Редовна смяна, много добри условия на труд;
  • Възможност за фирмено обучение, последващи квалификации и кариерно развитие;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
  • Актуална автобиография;

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Съгласен съм данните, които съм подал, при кандидатстване за настоящатата позиция, да бъдат използвани за целите на проекта по набор и подбор.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
ОРГАХИМ АД  Известие за нови обяви
Повече за ОРГАХИМ АД
Всички обяви на ОРГАХИМ АД