11.01.2019, Ref.#: cook
★★★★★ ПОДГОТОВЧИК - ХЕПИ ПАРАДАЙС, Happy Bar & Grill  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
ПОДГОТОВЧИК - ХЕПИ ПАРАДАЙС
"Happy" е концепция, която съчетава американския опит в ресторантския мениджмънт и българските предпочитания към вкуса, вида на храната и начина на хранене, с награда на Международната хотелиерска и ресторантьорска асоциация ИХРА Crystal award 2010.
За 19 години опит имаме 28 ресторанта в България и два в Барселона, Испания.
Какво ни прави специални? Приятелската атмосфера, работата в тясно сътрудничество и липсата на излишни официалности са високо ценени от целия ни екип.
Как се грижим за професионалното развитие на нашия екип? Всички служители преминават въвеждащо фирмено обучение и периодични обучения в професионалната област, в която работят.
Какви възможности за развитие предлагаме? Част от стратегията за управление на човешкия капитал на компанията включва да развиваме хората, давайки им възможност да намерят позицията, която е най-подходяща за тях.

Търсим амбициозни и предприемчиви хора, които да работят в ресторант Хепи на Мол Paradise Center : ПОДГОТОВЧИК - ХЕПИ ПАРАДАЙС

Предишен опит не е задължителен, предлагаме фирмено обучение!

Задължения:
•Приема необезкостеното месо, риба и рибни продукти;
•Отговаря за подготвянето на заготовки.
•Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите;
•Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна;

Изисквания:

•Умение за работа в екип;
•Умение за самостоятелна работа;
•Енергичност;
•Сръчност;
•Бързина;
•Организираност;
•Мотивация за работа;

Нашето предложение:

•Фирмено обучение;
•Работа на смени;
•Атрактивно и редовно заплащане, според личните Ви резултати;
•Работа в реална и динамична среда, сред млад екип;
•60% намаление на храната в ресторанта;
•Възможност за развитие;

Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Телефон за връзка: 0884 541 102

Кандидатствай по тази обява
Happy Bar & Grill  Известие за нови обяви
Повече за Happy Bar & Grill
Всички обяви на Happy Bar & Grill