07.01.2019
★★★★★ Мениджър продажби, КРИСТАЛ ВИНИЛ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Английски
Мениджър продажби
Кристал Винил ООД е фирма, специализирана в производството
на ТИР покривала ,покривала за ремаркета и лодки , ветроупорни завеси, трансперанти,
билбордове от винил. Произвежда и печата всякакви рекламни материали ,фолиа , ламинати , флагове и текстили до 1.90 метра .
Кристал Винил ООД разполага със супер модерна производствена база , с последно поколение машини , която се намира в гр. Божурище.
Във връзка с разширяване на дейността на фирмата, търсим за обявената
позиция - МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ, човек с отлични познания и опит в
областта на продажбите и маркетинга, опит на подобна позиция и идеи за
повишаване на продажбите.

За обявената позиция търсим човек, който отговаря на следните изисквания:
- Задължително висше образование
- Да притежава отлична компютърна грамотност
- Представителност и комуникативност
- Задължителни познания в областта на предпечатната подготовка и дигиталния печат
- Да притежава свидетелство за управление на МПС

Основни задължения:
- Презентиране на дейността на фирмата
- Сключване на договори за поръчки
- Проучване на пазара в търсене на нови клиенти, организиране на срещи с настоящи клиенти

Какво предлагаме:
- Трудов договор
- Атрактивно заплащане с бонус схема
- Атрактивно работно време
- Служебен автомобил
- Възможност за професионално развитие
- Коректно и колегиално отношение

Ако искате да се присъедините към нашия екип, моля изпратете CV с актуална снимка .
Изключително внимание обръщаме на беупречния външен вид , интелигентно отношение и поведение .

Всички кандидатури ще се разглеждат при пълна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
КРИСТАЛ ВИНИЛ ООД  Известие за нови обяви
Повече за КРИСТАЛ ВИНИЛ ООД
Всички обяви на КРИСТАЛ ВИНИЛ ООД