04.01.2019
★★★★★ МЕНИДЖЪР ПО ПРОДАЖБИ, СДРУЖЕНИЕ СПОРТЕН КЛУБ ОРИНДЖ ФИТНЕС-СОФИЯ
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 800 до 1500 BGN (Нето)
МЕНИДЖЪР ПО ПРОДАЖБИ
Вие сте енергични и вярвате, че фитнесът не е спорт, а начин на живот? Готови сте да работите здраво и да печелите добре? За вас е важно да сте част от задружен екип? Не се боите от трудностите и умеете да постигате резултати?
Обичате да усвоявате нови знания и умения и искате да се развивате?
Тогава Orange Fitness е точно за вас!
Orange Fitness е международна верига спортни клубове, която предоставя уникални условия за спорт и почивка.
Клубът търси да назначи мениджъри по продажби.

Задължения:
• Активни продажби;
• Търсене на нови клиенти:
- студени обаждания;
- работа с клиентска база;
- провеждане на промо акции и раздаване на рекламни материали;
• Провеждане на презентации и преговори с клиенти;
• Изпълнение на плана за продажби;
• Отчетност.

Изисквания:
• Ориентираност към постигане на резултати;
• Комуникативност;
• Умения за делово общуване, правилна реч;
• Презентационни умения;
• Интерес към фитнеса и здравословния начин на живот;
• Опитът в продажбите е предимство;
• Владеенето на английски език е предимство.

Ако предложението представлява интерес за Вас, изпратете EuroPass CV, придружено с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изпратените от Вас документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.

СДРУЖЕНИЕ СПОРТЕН КЛУБ ОРИНДЖ ФИТНЕС-СОФИЯ  Известие за нови обяви
Повече за СДРУЖЕНИЕ СПОРТЕН КЛУБ ОРИНДЖ ФИТНЕС-СОФИЯ
Всички обяви на СДРУЖЕНИЕ СПОРТЕН КЛУБ ОРИНДЖ ФИТНЕС-СОФИЯ