04.01.2019, Ref.#: IB03012019
★★★★★ Служител в офис на SDI Застрахователен брокер - гр. Велико Търново, Ес Ди Ай Груп ООД - офис Велико Търново
Месторабота Велико Търново; Постоянна работа; Пълно работно време

Служител в офис на SDI Застрахователен брокер - гр. Велико Търново

Ако искате да се занимавате с нещо ново, интересно и престижно, присъединете се към нашия екип!

Станете част от най-големия застрахователен брокер в България!

Не е необходимо да имате опит в застраховането или специално образование! Достатъчно е да желаете да придобивате нови умения и да се развивате в една от най-интересните професии.

Ние от SDI продължаваме да развиваме нашите офиси и имаме нужда от позитивни и мотивирани хора, с които заедно да постигаме нови, още по-големи успехи!

Предлагаме безплатно обучение "от А до Я", добри условия на работа и мотивиращо възнаграждение.

SDI е първият застрахователен брокер, създал верига от офиси за застрахователни и финансови услуги на територията на Република България. От 2012 г. компанията е застрахователен брокер №1 по данни на Комисията за финансов надзор. През 2018 г. SDI спечели призовото място сред брокерите в конкурса "Застрахователен брокер на годината”, "Застраховател на годината" и "Пенсионноосигурително дружество на годината”. През тази година компанията бе обявена и за любима марка на българите в единствената по рода си потребителска класация „Любимите марки”. Дружеството има присъствие в 34 града и предлага продуктите на водещите застрахователни компании в над 180 офиса.

Ако Вие притежавате:

  • Интерес към нови предизвикателства,
  • Желание за постигане на добри резултати,
  • Умения за активна комуникация с клиентите на дружеството,
  • Изрядност при работа с документи и парични средства,
  • Компютърна грамотност.

Вашите задължения ще включват:

  • Полагане на усилия при първоначалното обучение и поддържане на професионалната квалификация;
  • Коректно и вежливо обслужване на клиентите на дружеството;
  • Продажба на всички застрахователни продукти в офисите;
  • Максимална прецизност при работа с документи;
  • Добър външен вид и делово облекло.

Ние Ви предлагаме:

  • Динамична работа в лидера на застрахователно–брокерския пазар;
  • Двумесечно първоначално обучение, по време на което новоназначените служители получават възнаграждение по трудов договор;
  • След започване на работа в офис на дружеството, служителите имат право на участие в индивидуални бонус системи за допълнително възнаграждение, обвързано с продажбите;
  • Комуникацията в екипа и организацията на дейността се осъществява чрез модерни интернет приложения.
  • Дружеството осигурява добра работна атмосфера, в която всеки служител може да разчита на диалог и съдействие от всички управленски нива;
  • Професионално развитие по утвърдена система.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Ес Ди Ай Груп ООД - офис Велико Търново  Известие за нови обяви
Повече за Ес Ди Ай Груп ООД - офис Велико Търново
Всички обяви на Ес Ди Ай Груп ООД - офис Велико Търново