07.12.2018, Ref.#: АСO
★★★★★ Административен сътрудник отдел "Логистика и Дистрибуция", DOORS BULGARIA EOOD
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 900 до 1100 BGN (Нето)
Административен сътрудник отдел "Логистика и Дистрибуция"
Доорс България е водеща компания в продажбите на интериорни и блиндирани врати, с утвърдени лидерски позиции в бранша и с отговорно отношение към своите клиенти.
Нашите цели са щастливи служители, повече доволни клиенти и постигане на високи резултати.

Сериозния растеж и водещата позиция на бизнеса предполагат в компанията да работят енергични и отговорни служители.

Станете част от екипа на една развиваща се компания, като кандидатствате за позицията:

АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК ОТДЕЛ "ЛОГИСТИКА И ДИСТРИБУЦИЯ"

Основни задължения на позицията:
- Приема, обработва и координира изпълнението на постъпилите заявки;
- Регистрира и обработва информацията във вътрешната система;
- Организира и координира процесите по доставките;
- Ежедневна комуникация с клиенти, партньори и звена във фирмата.

Успешният кандидат притежава:
- Административен опит или работа с документи - предимство;
- Висока степен на организираност и умения за работа с голям поток от документи при зададени времеви граници;
- Отлична компютърна грамотност;
- Прецизност, точност и отговорност.

Ползите:
- Постоянен трудов ангажимент;
- Работа в офис в логистична база в кв. Орландовци;
- Работно време - 8,00ч до 17,00ч;
- Обедна почивка с подсигурен обяд;
- Седмичен график с два почивни дни – неделя и един ден по график;
- Работа в млад и позитивно настроен екип.

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, изпратете актуална автобиография и снимка.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и при всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица. Можете по всяко време да упражните правата си свързани с личните Ви данни, в това число правото Ви на информираност, правото на достъп, на изменение, на ограничаване и правото да бъдете „забравени” – да бъдат изтрити личните Ви данни. Изпращайки кандидатурата си, Вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните Ви данни за целите на подбора.

Кандидатствай по тази обява
DOORS BULGARIA EOOD  Известие за нови обяви
Повече за DOORS BULGARIA EOOD
Всички обяви на DOORS BULGARIA EOOD