07.12.2018, Ref.#: USAD
★★★★★ РЪКОВОДИТЕЛ НА МОБИЛЕН ЕКИП (ШОФЬОР), SILA-M LLC
Месторабота San Francisco / United States of America; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 3000 до 4000 USD (Бруто)
РЪКОВОДИТЕЛ НА МОБИЛЕН ЕКИП (ШОФЬОР)
GREEN TEAM Worldwide Environmental Group е компания, съсредоточена върху предоставянето на сигурни и удобни решения за рециклиране на нежелан текстил.
Green Team е част от семейството на М Холдинг България. Дружества на групата в България са:
Текс Тийм - лидер в сферата на вноса и търговията с облекла втора ръка на територията на цяла България и други балкански страни;
Магазини Мания - най-голямата франчайз верига в България и една от водещите компании в Източна Европа, занимаваща се с търговия на дрехи втора употреба;
Мания Онлайн - електронен магазин за продажба на макови дрехи втора употреба.

Устойчивото разширяване на обхвата на дейността ни се подсигурява от усилията и постиженията на базите ни в САЩ - в Ню Джърси, Сиатъл, Сан Франциско, Лос Анджелис, и във Ванкувър, Канада.

Green Team и нейните филиали споделят една и съща мисия: Ние се ангажираме да предоставим загрижен за околната среда бизнес, като събираме и постигаме пълната реализация на текстил втора употреба.

Във връзка с разширяването на дейността си, Green Team предлага постоянна работа в Сан Франциско, САЩ, за кандидати, които притежават документи, позволяващи им работа и престой в тази държава (американски паспорт или зелена карта), на позиция

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Участва в извършването на превоз на стоки в указани срокове и маршрути;
• Участва в товаро-разтоварни дейности, свързани с превоза на стоки;
• Управлява останалите членове на мобилния екип;
• Отговаря за поддръжката, хигиената и ежедневното техническо обслужване на автомобила;
• Изготвя регулярни отчети към мениджмънта на компанията;
• Спазва фирмените политики и норми на работа.

ИЗИСКВАНИЯ:
•  Документи, позволяващи работа и престой в САЩ (американски паспорт или зелена карта);
Чиста шофьорска книжка;
• Добри комуникационни и организационни умения;
• Отговорност и изпълнителност, желание за работа;
• Лоялност, коректност и намерения за дългосрочен ангажимент към фирмата;
• Общи технически познания
• Не е пречка, ако не говорите английски

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
• Трудов договор и социални осигуровки;
• Заплата + бонус съгласно политиката на компанията;
• Коректно и навременно заплащане;
Съдействие и подкрепа за жилищно настаняване
Съдействие при издаване на документи за работа (social security number, driving license)

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕТО ТЕ ИНТЕРЕСУВА?
Изпрати своята кандидатура с актуален телефон и е-мейл за контакт.

Ние ще се свържем само с кандидати, одобрени след предварителния подбор по документи. Документите на всички кандидати ще бъдат разглеждани в условията на строга конфиденциалност. Всички данни, които предоставяте, са лични и се обработват при спазване на изискванията на действащото българско законодателство.
Кандидатствай по тази обява
SILA-M LLC  Известие за нови обяви
Повече за SILA-M LLC
Всички обяви на SILA-M LLC