07.12.2018, Ref.#: JFM
★★★★★ Младши Флотен Мениджър, Дискордиа АД / София  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Младши Флотен Мениджър
Дискордиа АД е водеща компания в областта на международния транспорт и логистика. Член на Международната федерация на спедиторските сдружения (FIATA), Националното сдружение на спедиторите (НСБС), Конфедерацията на работодателите и индустриалците в България (КРИБ).

Във връзка с разширяване на eкипа ни търсим кандидати за позицията:

Отговорности:
  • Участва в оперативното управление на шофьорите на подопечния му автомобилен парк;
  • Следи товарните автомобили, контролира маршрутите и активно контактува с шофьорите;
  • Разрешава възникнали проблеми при превозите;
  • Контролира, подпомага и мотивира шофьорите;
  • Анализира оперативни отчети за шофьорите и ги насочва към подобряване на оперативните им резултати;
  • Подпомага в придвижването на документите и информацията, изготвя справки.
Изисквания:
  • Висше образование;
  • Опит в управлението на хора;
  • Добри умения за работа с пакета Microsoft Office;
  • Способност за работа в динамична обстановка;
  • Отлични комуникативни и организационни умения;
  • Позитивна личност с дългосрочни намерения;
  • Добро ниво на владеене на английски език.
Ние предлагаме:

  • Да станете част от един успешен и силно мотивиран екип от млади хора;
  • Работа с най-съвременните технологии в света за управление на транспортната дейност;
  • Възможност да изградите кариерата си в бързо развиваща се компания, лидер в България и Югоизточна Европа в областта на международния транспорт и спедиция;
  • Работа в модерен офис, комбиниращ работна среда от най-високо качество със зони за почивка.

За да кандидатствате, моля изпратете подробна автобиография и мотивационно писмо.

Ще се свържем с кандидатите, одобрени по документи.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
Дискордиа АД / София  Известие за нови обяви
Повече за Дискордиа АД / София
Всички обяви на Дискордиа АД / София