06.12.2018
★★★ ЛАБОРАНТ / ОФИС СЪТРУДНИК В ЗЪРНОБАЗА, СИМИД АГРО ЕООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1230 BGN (Бруто)
ЛАБОРАНТ / ОФИС СЪТРУДНИК В ЗЪРНОБАЗА
Фирма " СИМИД АГРО "ЕООД база Враца занимаваща се с производство на хляб и хлебни изделия, търси да назначи ЛАБОРАНТ / ОФИС СЪТРУДНИК В ЗЪРНОБАЗА гр.Враца
Изисквания към кандидатите:СРЕДНО / ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ,РАБОТА С КОМПЮТЪР,КОМОНИКАТИВНОСТ,ОТГОВОРНОСТ,РАБОТА В ЕКИП,МОТИВАЦИЯ,НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА ИМА СТАЖ ПО ПРОФЕСИЯТА ПРИ ЛИПСА НА ТАКЪВ ЩЕ БЪДЕ ПРОВЕДЕНО ОБУЧЕНИЕ
Задължения:
- Спазване на работното време
- Опазване на повереното имущество
- Отговорно отношение към поставените задачи
Ние предлагаме : - Постоянен трудов договор
-Осигуровки на пълния размер на възнаграждението
- Добри условия на труд
- Коректно заплащане
-Платен годишен отпуск – 20 дни
Ако предложението представлява интерес, моля изпратете ни автобиография.С всички одобрени по документи кандидати ще се свържем за провеждане на
индивидуална среща.Предоставените от Вас лични данни ще бъдат третирани строго
конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД

Кандидатствай по тази обява
СИМИД АГРО ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СИМИД АГРО ЕООД
Всички обяви на СИМИД АГРО ЕООД