04.12.2018, Ref.#: HD_V
Оператори в производството, ТРЕНКВАЛДЕР ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Оператори в производството
Вече 11 години TРЕНКВАЛДЕР наема служители за големи производствени предприятия в региона. Благодарение на нашите над 2 000 настоящи служители, ние сме предпочитан и доверен доставчик на услуги в сферата на човешките ресурси. Ежегодно разглеждаме над 7 000 кандидатури за различни производствени позиции и насочваме кандидатите към най-добрата работа за тях.
За наши клиенти търсим да назначим кандидати за позицията :

Оператори в производство

ЗА ИНФОРМАЦИЯ И КАНДИДАТСТВАНЕ: 0876 123 100

ПРЕДИШЕН ОПИТ НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН !

Основни задължения:
- Сглобяване на електронни елементи;
- Окачествяване (входящ / изходящ контрол);
- Складиране (склад материали / готова продукция).

Изисквания:
- Сръчност, наблюдателност и отговорност;
- Диплома за средно образование;
- Възможност за работа на смени / трисменен режим на работа.

Компанията предлага:
- Работа на трудов договор с много добро заплащане и бонуси;
- Надбавка за прослужено време – 0,6% за всяка година трудов стаж;
- Бонуси - веднага след първият месец;
- 60 лв. ваучери за храна;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Безплатно облекло;
- Безплатен транспорт от: Враца, Мездра, Дърманци, Згориград, Люти дол, Моравица, Руска бела, Зверино, Лютиброд, Ребърково, Игнатица, Ботевград, Врачеш, Литаково, Новачене, Скравена, Трудовец, Етрополе, Правец, Разлив, Тетевен, Гложене, Ябланица, Джурово и др.

Кандидатствайте на телефон 0876 123 100

*Интервюто е с включена опознавателна обиколка в производствената линия и презентация за условията на труд и възнаграждение за длъжността.

Пожелаваме Ви успех при кандидатстването!
Екипът на Тренквалдер

Личните Ви данни са защитени съгласно ЗЗЛД.
Регистрация в МТСП №1681 от 04.02.2014 валидна до 04.02.2019.

Кандидатствай по тази обява
ТРЕНКВАЛДЕР ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ТРЕНКВАЛДЕР ЕООД
Всички обяви на ТРЕНКВАЛДЕР ЕООД