14.12.2018, Ref.#: FRBG
★★★★★ Консултант Обслужване на клиенти с ФРЕНСКИ език, Modis Bulgaria EOOD
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1800 до 2300 BGN (Бруто)
Консултант Обслужване на клиенти с ФРЕНСКИ език
Modis е международна компания, част от Адеко Групата, предоставяща IT Outsourcing услуги в повече от 60 локации по света.

Във връзка с разширяване на дейността си, търсим мотивирани кандидати за позицията
Консултант Обслужване на клиенти с ФРЕНСКИ език.

Нашето предложение:
  • Отлично възнаграждение
  • Стандартно работно време
  • Социален пакет, включващ: допълнително медицинско обслужване, ваучери за храна и подаръци, бонусна схема зависеща от представянето
  • Обучения и тиймбилдинг събития
  • Работа в корпоративна, международна среда и приятелска обстановка
  • Възможности за развитие

Основни отговорности:
  • Ежедневна вербална и писмена комуникация на френски език с корпоративни клиенти на компанията
  • Следене за качеството на обслужването
  • Отговаряне на клиентски въпроси и запитвания

Основни изисквания:
  • Отлично владеене на Френски език (минимум B2 ниво)
  • Работно ниво на Английски език (B1-B2 ниво)
  • Умения за работа в екип
  • Отлични комуникативни умения
  • Добра компютърна грамотност

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Кандидатствай по тази обява
Modis Bulgaria EOOD  Известие за нови обяви
Повече за Modis Bulgaria EOOD
Всички обяви на Modis Bulgaria EOOD