22.11.2018, Ref.#: CSA
★★★★★ Администратор продажби с немски език, Инграм Микро ЕсЕсСи ЕМЕА ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Администратор продажби с немски език
Търсиш възможности за старт и развитие на успешна кариера в голяма международна компания?

Имаш интерес към административна позиция, свързана с бизнес кореспонденция по имейл, която да подобри езиковите и комуникационните ти умения?

Тогава може би нашето предложение ще предизвика интерес.

Основни задължения:

• Обработване и въвеждане на поръчки в ERP система. Поръчките могат да бъдат получени по e-mail, факс, електронно (EDI, XML) или друг възможен източник - Б2Б комуникация
• Създаване/актуализация на клиентски отчети
• Адресиране на запитвания на клиенти, свързани с отворени поръчки (ЕТАs, състояние на поръчката, информация за продукти, цени и т.н.)
• Управление на специални искания за ценообразуване (MCOP)
• Отговорност за създаването на ценови котировки / възможности за продажби чрез използване на инструментите, изисквани от бизнеса
• Други дейности, свързани с успешното обработване на поръчката, когато е необходимо или се изисква (напр. задържани/освободени продажби, попълване на липсващ адрес за доставка и т.н.)
• Връзка с други търговци, организаци, екипи и управление

Изисквания:

• Мотивация за работа в динамичен екип и международна среда
• Комуникационни умения и желание за работа в екип
• Интерес и/или опит в областта на администрацията или обслужването на клиенти
• Добро владеене на немски и английски език
• Опит с MS Office пакет

Ако имаш желание да научиш повече детайли, не се колебай да кандидатстваш с актуална автобиография.

Възможността е отворена както за стартиращи своята кариера, така и за придобили вече опит в областта. Ние предлагаме както въвеждащо обучение, така и възможности за участие в езикови обучения, технически трейнинги и програми за развитие на бизнес умения.

Кандидатствай по тази обява
Инграм Микро ЕсЕсСи ЕМЕА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Инграм Микро ЕсЕсСи ЕМЕА ЕООД
Всички обяви на Инграм Микро ЕсЕсСи ЕМЕА ЕООД