09.11.2018, Ref.#: N03
ОПЕРАТОР НА АБКАНТ ЦПУ, ROSTA BALKANI HR OOD
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1500 до 1700 BGN (Нето)
ОПЕРАТОР НА АБКАНТ ЦПУ
Нашият клиент е българска компания, която е с дълги традиции в металообработването, изискващо изключителна прецизност в съответствие с всички международни стандарти и качествен контрол на изпълнение.

Компанията търси да назначи:

ОПЕРАТОР НА АБКАНТ ЦПУ - ГР.СОФИЯ

Основни задачи:

- работа на абкант с цпу;

- работа с технически чертежи на огъване на детайлите;

- спазване на установените срокове и качествени стандарти на производство.

Основни изисквания:

- опит с абкант машини-задължително условие;

- мотивация, лоялност, бързо навлизане в естеството на работа;

Компанията предлага:

- добри условия на труд;

- трудов договор и осигуровки;

- работа на пълен работен ден.

Моля, изпращайте автобиографии с актуални снимки на български език.

Всички предоставени кандидатури и документи ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и в съответствие с Регламента за защита на лични данни. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Роста Балкани Ейч Ар ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал с изцяло безплатни услуги за кандидатите.
Лиценз No. 2200/12.01.2017-безсрочен, издаден от Министерство на труда и социалната политика
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ROSTA BALKANI HR OOD

Кандидатствай по тази обява
ROSTA BALKANI HR OOD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ROSTA BALKANI HR OOD
Всички обяви на ROSTA BALKANI HR OOD