09.11.2018
ПРОДАВАЧ - МАГАЗИН ЗА АВТОЧАСТИ, Флора Враца ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 800 до 1200 BGN (Бруто)
ПРОДАВАЧ - МАГАЗИН ЗА АВТОЧАСТИ
Търсим служител с висока мотивация, амбициран да се присъедини към екипа ни.
За следните позиции :
1.Продавач-Консултант в магазин за Авточасти

Предлагаме:
*Работа в млад, динамичен екип и приятна атмосфера;
*Фирмено обучение и възможност за развитие;
*Обективна оценка и възнаграждение, според индивидуалния принос към екипа;
*Трудов договор, социални и здравни осигуровки;
*20 дни платен годишен отпуск
*Работно облекло
*Бонуси

Отговорности:
*Работа с електронни каталози;
*Приемане, подреждане и заделяне на стоки;
*Обслужване на клиенти;
*Обработване на поръчките;
*Материална отговорност;

Изисквания:
*Завършено средно образование;
*Обща компютърна грамотност;
*Отговорност към задълженията и поверената техника;
*Умения за работа в екип
*Самодисциплина, организираност и отговорност към поставените задачи
*Енергични, с желание за работа в динамична среда

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставянето на лични данни по тази обяви е доброволно и те ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати

Кандидатствай по тази обява
Флора Враца ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Флора Враца ЕООД
Всички обяви на Флора Враца ЕООД