08.11.2018, Ref.#: ЕЛИТ КАР ООД
Шофьор, ЕЛИТ КАР ООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 700 BGN (Нето)
Шофьор
Фирма Елит Кар ООД е от над 15 години на българския пазар, за това време сме се доказали като един от лидерите на пазара за търговия с авточасти и консумативи. Част от портфолиото ни са продукти на световно известни производители.
Днес фирма Елит Кар ООД, със своите 28 обекта разположени на територията на цялата страна е символ на висококачествени продукти, богат асортимент, кратки срокове на доставка, максимално улеснение за клиента, професионално обслужване и конкурентни цени.

ВЪВ ВРЪЗКА С РАЗШИРЯВАНЕТО НА ДЕЙНОСТТА СИ, ТЪРСИМ ЕНЕРГИЧНА И МОТИВИРАНА ЛИЧНОСТ, КОЯТО ДА СЕ ПРИСЪЕДИНИ КЪМ ЕКИПА НИ

Отговорности:
- Материално отговорен;
- Извършва доставки до клиенти в гр. Враца с лек автомобил;
- Носене на отговорност за транспортираната стока;
Изисквания:
- Шофьорска книжка кат.В;
- Умение за работа в екип;
- Отговорност, енергичност,изпълнителност;
- Организационни и комуникативни умения;
- Поддръжка на автомобила;
Ние Ви предлагаме:
- Трудов договор;
- Възможност за развитие;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, актуална снимка и телефон за връзка!

Кандидатствай по тази обява
ЕЛИТ КАР ООД  Известие за нови обяви
Повече за ЕЛИТ КАР ООД
Всички обяви на ЕЛИТ КАР ООД