07.11.2018, Ref.#: 015
ШОФЬОР НА ТОВАРЕН МИКРОБУС, ЛОББИ БЪЛГАРИЯ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
ШОФЬОР НА ТОВАРЕН МИКРОБУС
ЛОББИ БЪЛГАРИЯ е от най-добрите доставчици на суровини за хляб, сладкарство, хранително вкусовата промишленост на Българския пазар.

Търсим енергичен и дисциплиниран човек ШОФЬОР-ДОСТАВЧИК за работа с товарен автомобил /пикап, микробус/. За ежедневни доставки на нашите клиенти.

Нашите изисквания са:
- Oпит като шофьор, разнос или ексван продажби.
- Средно образование и технически познания.
- Шофьор кат.B ( C е предимство ).
- Служители с дългосрочни планове за работа.
- Минимум 3 години стаж без прекъсване в една фирма.

Вашите отговорности:
- Управление на товарни бусове, пикапи, камиони.
- Превозва доставки в София и страната.
- Доставка на стоки до клиенти на фирмата.
- Поддържане на чист и изправен автомобила, с който работи.
- Приема стока от склада и я доставя до клиентите като се грижи за запазване на добрия й външен вид при транспортирането;
- Спазва графиците за доставка, грижи се за предаването на клиента на фактурите и стоковите разписки, придружаващи стоката;
- Поддържа добра комуникация и отношения с клиентите;
- Грижи се за техническата изправност и добрия външен вид на повереното му МПС;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- постоянна работа;
- заплащане на 30 число от месеца – основна заплата;
-допълнително възнаграждение бонуси към заплата, служебен телефон;
- дългосрочен трудов договор и осигуровки;
- 13-та работна заплата разделена на две части годишно;
- отлични работни условия;
- работа в екип колеги с висше образование;
- работно време от понеделник до петък;
- годишен отпуск 20 дни;
- Базата ни се намира в близост до летище София.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изпратете актуална подробна автобиография с актуална снимка.

Кандидатствай по тази обява
ЛОББИ БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛОББИ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ЛОББИ БЪЛГАРИЯ ЕООД