05.11.2018, Ref.#: B
ШОФЬОРИ ЗА МЕЖДУНАРОДНИ ПРЕВОЗИ, ROSTA BALKANI HR OOD
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 4200 BGN (Нето)
ШОФЬОРИ ЗА МЕЖДУНАРОДНИ ПРЕВОЗИ
Нашият клиент е компания с дълги традиции в областта на международния транспорт, който търси да назначи:

Основни изисквания:

-Свидетелство за управление на МПС – категория C+E;
-Дигитална карта;
-Професионална компетентност;
-Удостоверение за психологическа годност;
-Коректно и отговорно отношение към работния процес.
-Опит на същата или подобна позиция се счита за предимство.

Задължения:

-Познаване на документите свързани с транспорта;
-Познания за укрепване на товари;
-Изпълнение на изискванията на диспечерите.

Компанията предлага:

-Много добри условия на труд;
-Спазване на българското и европейско законодателство;
-Трудов договор и осигуровки;
-Посоченото нетно възнаграждение + бонуси;
-Точност при извършване на смените.

Възможност за курсове в Европа от 2, 3, 4 или 5/6 месеца.

Моля, изпращайте автобиографии с актуални снимки на български език.

Всички предоставени кандидатури и документи ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и в съответствие с Регламента за защита на лични данни. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Роста Балкани Ейч Ар ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал с изцяло безплатни услуги за кандидатите.
Лиценз No. 2200/12.01.2017-безсрочен, издаден от Министерство на труда и социалната политика
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ROSTA BALKANI HR OOD

Кандидатствай по тази обява
ROSTA BALKANI HR OOD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ROSTA BALKANI HR OOD
Всички обяви на ROSTA BALKANI HR OOD