01.11.2018, Ref.#: SI01
ОФИС МЕНИДЖЪР С ИТАЛИАНСКИ ЕЗИК, ROSTA BALKANI HR OOD
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1200 до 1300 BGN (Нето)
ОФИС МЕНИДЖЪР С ИТАЛИАНСКИ ЕЗИК
Нашият клиент е реномирана счетоводно-правна организация с традиции в бизнеса и добра репутация, която търси да назначи:

Офис мениджър с отличен италиански език

Основни задачи:

-Организира цялата дейност на отдела за обслужване на италиански клиенти;
-Устни и писмени преводи на и от италиански език;
-Водене на кореспонденция и архив;
-Комуникация по имейл и телефон с местни/италиански клиенти и партньори;
-Работа с документи;
-Организиране на работни срещи.

Основни изисквания:

-Опит на същата или подобна позиция - голямо предимство;
-Отлично ниво на италиански език - писмено и говоримо;
-Работно ниво на английски език -предимство, но не задължително условие;
-Много добра компютърна грамотност;
-Представителен външен вид;
-Мотивираност, лоялност, бързо навлизане в естеството на работа и желание за развитие.

Организацията предлага:

-Добри условия на труд ;
-Трудов договор и осигуровки;
-Престижен офис в централната част на гр.София;
-Работа в млад и динамичен екип;
-Възможност за допълнителни финансови и социални придобивки.

Моля, изпращайте автобиографии с актуални снимки на ИТАЛИАНСКИ ЕЗИК.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани поверително.

Роста Балкани Ейч Ар ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал с изцяло безплатни услуги за кандидатите.
Лиценз No. 2200/12.01.2017-безсрочен, издаден от Министерство на труда и социалната политика
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ROSTA BALKANI HR OOD

Кандидатствай по тази обява
ROSTA BALKANI HR OOD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ROSTA BALKANI HR OOD
Всички обяви на ROSTA BALKANI HR OOD