16.11.2018
★★★★★ Отговорник по резервации за европейски дестинации, Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1000 до 1200 BGN (Нето); Езици: Английски, Испански, Италиански, Немски, Френски
Отговорник по резервации за европейски дестинации
Нашият клиент - Руал Травел, е една от водещите туристически компании в България. Бързото развитие на компанията се дължи на печелившата им стратегия, която се базира на постоянно развитие, подобряване и обогатяване на услугите, които предлагат на клиентите си.

Руал Травел предлага:
• Динамична работа в бързо развиваща се фирма, лидер в туристическия сектор в България;
• Приятелска работна среда;
• Възможност за практикуване на чужди езици във всекидневната работа с партньори и клиенти;
• Възможност за професионално развитие;
• Модерни офиси в централната част на големите градове в Бъгария;
• Работа в екип от млади специалисти, готови да споделят опита и познанията си;
• Добро възнаграждение;
• Трудов договор – социални и здравни осигуровки върху цялата заплата

Описание на позицията и основни задължения:
• Групови и индивидуални резервации за хотели в Европа и далечни дестинации
• Контролиране на тайм лимити и плащания;
• Оформяне на цялостната документация, необходима за отпътуването на групи или индивидуални клиенти;
• Изготвяне на програми за пътуване в чужбина по заявка на клиентите;
• Работа с резервационни системи (партньорски и вътрешни);
• Представяне на фирмата на туристически изложения и борси в страната и чужбина;
• Възможност за придружаване на туристически групи в чужбина в качеството на гид (осъществяване на цялостното обслужване на туристите по време на екскурзията (настаняване в хотели, организиране и провеждане на туровете и екскурзоводските беседи и пр.) е предимство;

Необходима квалификация и опит:
• Завършено висше образование - туризъм, филология, история, икономика, културология или друга подходяща специалност;
• Много добро владеене на английски език (всекидневно общуване с партньорите);
• Владеене на втори западен език (ниво Intermediate);
• Владеене на испански (ниво Intermediate) е предимство;
• Kомпютърна грамотност (Windows и MS Office) и боравене със социални мрежи – Facebook, Twitter, Google+ и др.;
• Опит в сферата на туризма е предимство;
• Завършен JATA курс продаване на самолетни билети е предимство.

Необходими лични качества:
• Желание да се справяте с разнообразни задължения, степенувайки ги по важност и спешност;
• Коректност и лоялност при изпълнение на служебните задължения;
• Мотивация за професионално развитие;
• Добра работа в екип;
• Чувство за отговорност и дисциплина;
• Желание за придобиване на нови знания и умения;
• Способност за любезна и тактична комуникация с клиенти и партньори.

Ако предложението на нашия клиент представлява интерес за вас, моля изпратете следните документи – CV (doc или pdf формат), актуална снимка и други документи, които подкрепят вашата кандидатура. Контакт за интервю ще бъде установен, само ако кандидатът отговаря на изискванията, посочени по-горе.

Конфиденциалността на работещите е гарантирана.

Документите на всички кандидати ще бъдат използвани единствено и само за целите на настоящия подбор.

Лиценз за посредническа дейност № 2116, издаден на 15.09.2016 г. от Агенция по заетостта.

Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
Всички обяви на Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД