24.10.2018
Крояч на текстил, SOFITEX-SA Ltd.  Вижте визитка на компанията
Месторабота София, Рожен 25 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време
Крояч на текстил
Фирма "СОФИТЕКС" - производител на униформено и специално облекло на български и европейски пазар, търси квалифициранa Крояч/ка на текстил за гр. София.

Във фирмата имате възможността да сте:

• Част от готин, усмихнат колектив ценящ положителното отношение и нагласа
• Ръководени от състав стимулирaщ иновативните и идейни служители
• Pолучавате адекватно и навременно заплащане с възможност за професионално развитие
• В непрекъснато професионално развитие, обучение на служители
• Работите в среда със здравословни и безопасни условия на труд.

Задължения на КРОЯЧ НА ТЕКСТИЛ са:

• Работа с гатерни ножици, дискова ножица и банциг модели KURIS от Германия
• Изпълнение на кройки с маркери от CAD система Gerber
• Спазване и контролиране на устновените правила и ред
• Ангажираност и отговорност на работа

Изисквания на КРОЯЧ НА ТЕКСТИЛ:

• Завършено средно образование
• Опит на подобна позиция се счита за предимство
• Желание за дългосрочна работа в сплотен колектив
• Работа в екип

Предишен опит е предимство, но не задължително условие.

Адрес: София, бул. Рожен 25 (на 10-15 мин. пеша от метростанция "Хан Кубрат") и до спирката на автобуси с номера 83, 85, 108.
Работно време: 8 до 16.50 часа. Ако искате часовете ви да преминават неусетно, кандидатствайте при нас и изпратете автобиография с актуална снимка.

За директен контакт: 02 936 26 03, 087 888 41 09.

Кандидатствай по тази обява
SOFITEX-SA Ltd.  Известие за нови обяви
Повече за SOFITEX-SA Ltd.
Всички обяви на SOFITEX-SA Ltd.