23.10.2018
★★★ УПРАВИТЕЛ (СУПЕРВАЙЗОР) МАГАЗИН ЗА АВТОЧАСТИ, СТАРС - 94 ООД
Месторабота Кърджали; Постоянна работа; Пълно работно време
УПРАВИТЕЛ (СУПЕРВАЙЗОР) МАГАЗИН ЗА АВТОЧАСТИ
СТАРС 94 ООД е Българска фирма с традиции и опит във внос и продажба на авточасти, масла, акумулатори и други консумативи. Фирмата има 23 годишна история и е лидер в продажбите на части за френски автомобили. СТАРС 94 ООД е с национално покритие, чрез 22 обекта в страната в 14 града.За развитие на дейноста в гр.КЪРДЖАЛИ търсим да назначим:

УПРАВИТЕЛ(СУПЕРВАЙЗОР) МАГАЗИН
Изисквания към кандидатите:

-Висше или средно техническо образование
-Компютърна грамотност/складови програми/,MS Office, Internet
-Готовност за динамична работа
-Предимство е опитът в търговия/работа/с авточасти
-Опит на подобна позиция минимум 2 години
-Познаване на пазара в бранша е предимство.
-Лоялност,Комуникативност,Инициaтивност.
-Способност за генериране и налагане на идеи.

Задължения и отговорности:

-организира и контролира цялостният работен процес на магазина.
-работа с клиенти.
-контрол над персонал.
-следене на наличности.
-ревизии.
-поръчки.
-аранжиране на търговската площ
-мотивиране на персонал.
-поддържане и спазване на установени правила и стандарти.
-налагане на нови такива.

Ние предлагаме:

-1500 лв.- мотивираща  стартова заплата.
-бонуси обвързани с резултатите.
-работа и развитие в амбициозен екип.
-възможност за професионално израстване.

Моля, изпращайте актуална автобиография и снимка.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
СТАРС - 94 ООД  Известие за нови обяви
Повече за СТАРС - 94 ООД
Всички обяви на СТАРС - 94 ООД