10.10.2018, Ref.#: 014
СКЛАДОВ СПЕЦИАЛИСТ, ЛОББИ БЪЛГАРИЯ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
СКЛАДОВ СПЕЦИАЛИСТ
ЛОББИ БЪЛГАРИЯ е доставчик на суровини за хляб, сладкарство, хранително вкусовата промишленост на Българския пазар.

Търсим енергичен и дисциплиниран човек СКЛАДОВ СПЕЦИАЛИСТ за работа в склада ни на Гара Искър в близост до летище София.
Складът отговаря на всички изисквания за безопасни и здравословни условия на труд и е обзаведен с напълно ново и модерно оборудване.

Нашите изисквания са:
- Oпит като складов служител в продажби или производството.
- Средно образование и технически познания. Висше образование е предимство.
- Служители с дългосрочни планове за работа.
- Минимум 3 години стаж без прекъсване в една фирма. / Не важи за кандидати без опит/.

Вашите отговорности:
- Управлява мотокари и стакери по безопасен начин, без риск за здравето на служителите или от увреждане на стоката;
- Изпълнява различни складови задачи - товарене, разтоварване и складиране на материали и готови продукти;
- Прилага вътрешните правила за натоварване и разтоварване, приемане и връщане на стоки;
- Отговаря за правилната експлоатация и текуща поддръжка на мотокари и складова техника;
- Спазва стриктно правилата за здраве и безопасност;
- Знания за подреждането по номенклатура на стоки в склада, както и изваждането й при заявка от клиент
- Подрежда готовия продукт в склада съгласно FIFO принципите, нормите и правилата за работа;
- Подготвя заявките, съгласно лист за поръчка и попълва оперативните документи при изпълнение на заявките;
- Носи отговорност за точността на палетизираната от него заявка (физическа подготвената заявка трябва да отговаря изцяло по документ );
- Следи за наличието на повреден продукт и липси;
- Носи отговорност за запазване целостта на продуктите при извършване на всички манипулации;
- Грижи се за техническата изправност и добрия външен вид на поверените му технически средства;
- Изпълнява и други задачи, конкретно възложени му от ръководството на предприятието;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- възможност за работа в международно призната фирма.
- отлични шансове за развитие в млад и мотивиран екип.
- постоянна работа;
- заплащане на 30 число от месеца ;
- трудов договор задължителен ;
- 13-та работна заплата разделена на две части годишно;
- отлични работни условия;
- работа в екип колеги с висше образование;
- работно време от понеделник до петък от 8:00 до 17:30ч.;
- годишен отпуск 20 дни;

Изпратете актуална подробна автобиография с актуална снимка.

Кандидатствай по тази обява
ЛОББИ БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛОББИ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ЛОББИ БЪЛГАРИЯ ЕООД