08.10.2018, Ref.#: 07
ШОФЬОР-ПЛАСЬОР РАЗНОСНА ТЪРГОВИЯ, ЛОББИ БЪЛГАРИЯ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 1300 BGN (Бруто)
ШОФЬОР-ПЛАСЬОР РАЗНОСНА ТЪРГОВИЯ
ОПИСАНИЕ: Търсим шофьори на пикапи и микробуси за разнос на заявки по обекти в град София и региона.

ИЗИСКВАНИЯ:
-завършено средно образование;
-шофьорска книжка-кат В и/или C;
-работа с документи - фактури, сертификати;
-енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения, учтив с клиентите;
-стаж на подобна позиция е предимство;
-oпит в разнос или ексван продажби;

ОТГОВОРНОСТИ:
-превозва доставки И извършва продажби в София;
-участва в товаренето и подреждането на стоките, извършва доставки до клиенти на фирмата;
-доставя стока до клиенти по предварително подготвени заявки, като следва график за доставка в определен район;
-отговаря за навременното извършване на доставките;
-извършва товаро-разтоварна дейност;
-отговаря материално за стоките, които са му поверени;
-носи пълна отговорност за поверените му транспортни средства;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- постоянна работа- с гарантирана ежемесечна натовареност;
- заплащане на 30 число от месеца – основна заплата;
- проценти от оборота ;
- трудов договор и осигуровки;
- 13-та работна заплата разделена на две части годишно;
- отлични работни условия;
- работа в екип колеги с висше образование;
- работно време от понеделник до петък ;
- годишен отпуск 20 дни;

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
ЛОББИ БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛОББИ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ЛОББИ БЪЛГАРИЯ ЕООД