25.09.2018
МАШИНЕН ОПЕРАТОР В ПРОИЗВОДСТВО, SOLO CAPITAL LTD
Месторабота Стара Загора; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 650 до 890 BGN (Бруто)
МАШИНЕН ОПЕРАТОР В ПРОИЗВОДСТВО

Нашият клиент е национална производствена фирма за изделия в областта на полимерите и полиетилените, която търси за завода си.

Изисквания:

- Подходящо завършено средно образование;
- Опит в производствена фирма, свързана работа с машини – предимство;
- Готовност за работа на смени три смени;(от 6 до 14ч., от 14 до 22ч., от 22 до 6ч. - 2 дни първа, 2 дни втора, 2 дни нощна и 2 дни повика)
- Готовност за работа на норма;
- Опит за работа с машини– предимство;

Длъжностни задължения и отговорности:

- Получава изходните суровини от н-к Склад и ги подава към съответните позиции на поточната линия.
- Следи за правилното функциониране на машините.
- Следи показанията на контролно-измервателните уреди за правилното функциониране на процесите.
- Реагира по съответния начин при възникване на авария или сигнал за внимание.
- Следи за качеството на продукцията по време на производството и замерва изходящия продукт с калибратор.
- Отчита готовата продукция и отходите от производството при н-к Склад.
- Отговаря за правилното използване на оборудването.
- Отговаря за правилното съхранение на материалните ресурси и за взетите мерки, недопускащи тяхното разхищение.
- Отговаря за безопасността на производството и за противопожарната безопасност.
- Участва в разработването, внедряването и поддържането на Интегрираната системата за управление, съгласно изискванията.
- Всички други задължения съгласно Интегрираната системата за управление на фирмата, Правилника за Вътрешния Трудов Ред и Кодекса на Труда
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Фирмата предлага:

- Обучение;
- Много добро заплащане обвързано с норма и липса на брак;
- Дългосрочни трудови взаимоотношения;
- Работа в екип от професионалисти.

Лиценз 2589, от 03.08.2018г.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на SOLO CAPITAL LTD

Кандидатствай по тази обява
SOLO CAPITAL LTD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за SOLO CAPITAL LTD
Всички обяви на SOLO CAPITAL LTD