25.09.2018
Общ работник в производството, SOLO CAPITAL LTD
Месторабота Стара Загора; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 700 до 895 BGN (Бруто)
Общ работник в производството
Нашият клиент е производствена фирма за замразени и охладени продукти от месо, която търси:

Изисквания:
- Опит на подобна позиция: предимство;
- Познаване на нормативните инструкции за безопасна работа с машините;
- Готовност за пътуване;

Вашите задължения ще бъдат да:
- сортиране на каси по 10-15кг.;
- товаро-разтоварна дейност;

Фирмата предлага:

- Добро заплащане;
- Работно време от понеделник до петък, 06 до 15 часа;
- Транспорт от и до работното място;

Лиценз 2589, от 03.08.2018г.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на SOLO CAPITAL LTD

Кандидатствай по тази обява
SOLO CAPITAL LTD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за SOLO CAPITAL LTD
Всички обяви на SOLO CAPITAL LTD