18.09.2018
★★★ Оператор фармацевтично производство, Фортекс Нутрасютикалс ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Оператор фармацевтично производство
Фортекс Нутрасютикалс ООД е динамично развиваща се българска компания с над десетгодишна традиция на българския пазар на хранителни добавки и лекарства. Във връзка с разрастване на производствените мощности на компанията, предлагаме свободна позиция - оператор във фармацевтично производство.

ЗАДАЧИ И ОТГОВОРНОСТИ:
-Работа с машини;
-Захранване на машините със суровини и материали;
-Следи продукцията да отговарят на съответните изисквания;
-Спазва добрите производствени практики;
-Почистване, поддържане, дезинфекциране и подготовка на оборудването;

НИЕ ОЧАКВАМЕ ОТ ВАС:
- Предишна работа на такава позиция;
- Средно образование;
- Отговорно отношение към работата;
- Организираност;
- Сръчност;
- Лоялност.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянен трудов договор;
- Работа на смени;
- Мотивиращо заплащане.

МЕСТОРАБОТА: гр. София, кв. Суходол

Очакваме само сериозни и добре обмислени кандидатури. Одобрените кандидатури ще бъдат уведомявани за час и дата за интервю.

Кандидатствай по тази обява
Фортекс Нутрасютикалс ООД  Известие за нови обяви
Повече за Фортекс Нутрасютикалс ООД
Всички обяви на Фортекс Нутрасютикалс ООД