18.09.2018
★★★ Оператор склад във фармацевтично производство, Фортекс Нутрасютикалс ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Оператор склад във фармацевтично производство
Фортекс Нутрасютикалс ООД е динамично развиваща се българска компания с над десетгодишна традиция на българския пазар на хранителни добавки.

Предлагаме свободна позиция за длъжността Оператор склад във фармацевтично производство.

ЗАДАЧИ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Приема и проверява количествата на доставените суровини и готова продукция
- Спазва утвърдените СОП
- Води записи съгласно ДПП
- Отдава и приема суровини и материали от и към производство

ИЗИСКВАНИЯ:
- Отговорно отношение към работата;
- Организираност;
- Сръчност;
- Лоялност;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянен трудов договор;
- Мотивиращо заплащане.

МЕСТОРАБОТА: гр. София, кв. Суходол

Очакваме само сериозни и добре обмислени кандидатури. Одобрените кандидатури ще бъдат уведомявани за час и дата за интервю.

Ние ценим своите лоялни и способни служители - станете част от екипа ни!

Кандидатствай по тази обява
Фортекс Нутрасютикалс ООД  Известие за нови обяви
Повече за Фортекс Нутрасютикалс ООД
Всички обяви на Фортекс Нутрасютикалс ООД