18.09.2018
Медицински лаборант за клинична лаборатория, СБАЛББ Света София ЕАД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Медицински лаборант за клинична лаборатория
МБАЛББ"Света София " - ЕАД набира медицински лаборанти за клинична лаборатория.
Моля по обявата да кандидатстват само завършили профил "Медицински лаборант" в съответните специализирани институти.

Изисквания към кандидата:
-Отговорност към поетите ангажименти, организираност , самоинициатива ,желание за придобиване и прилагане на нови знания ;
-Умение за организиране и планиране на работното време ;
-Умения за работа в екип;
-Усмихнат и позитивен човек с опит в комуникацията с пациенти;
- Добри познания в областта на лабораторната медицина ;
Основни задължения :
- Извършва медицински манипулации - венепункция с вакутейнери , изследване на кръв и друг биологичен материал;
- Работа с високо специализирана медицинска апаратура ;
- Спазване на работния график;
- Внимание към пациентите и отговорно отношение към работата;
Нашето предложение :
- Трудов договор ;
- Работно време - 7 - часа , по график при сумарно изчисляване ;
- Основна заплата + ваучери за храна ;
- Платен отпуск от 32 до 34 дни ;

телефон за контакт 02/ 8054202

Одобрените кандидати могат да разчитат на сигурно заплащане, лоялно отношение и разбиране от страна на работодателя.

Кандидатствай по тази обява
СБАЛББ Света София ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за СБАЛББ Света София ЕАД
Всички обяви на СБАЛББ Света София ЕАД